Your cart is currently empty!
Fashion Gradient Blue Small Round Sunglasses for Women
$29.00
Description







































































































Additional information
| Weight | 0.070 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Department Name | ADULT |
| Brand Name | STORY |
| Model Number | S22728+box |
| Frame Material | Plastic |
| Lenses Material | Acrylic(AE存量)* |
| Lenses Optical Attribute | Gradient, UV400 |
| Hign-concerned Chemical | none |
| Applicable Scenarios | sand |
| Element type | Trendy and fashionable |
| Product Type | Fashion Sunglasses |
| Origin | Mainland China |
| Gender | WOMEN |
| Certification | CE |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Sunglasses |
| Style type | Circular |
| Lens Width | 45 mm |
| Lens Height | 38 mm |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |












Reviews
There are no reviews yet.